Hakkımızda

Biz Kimiz?

2011 yılından beri sektör de olan firmamız 2018 yılında ünvan değiştirerek Ozdorsa Uluslararası Nakliyat olup, uluslararası taşımacılık ve dış ticaret konusunda profesyonel ve uzman kadrosuyla hizmet vermeye başlamış, sürekli yenilikçi çizgisi ile müşterilerine bir adım önce hizmetler sunmaktadır.

Profesyonel, hızlı ve güvenli kara yolu taşımacılığında Türkiye, İran, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Orta Doğu, Uzak Doğu ile Avrupa ülkeleri arasında bir köprü görevi görmektedir. T.C. Ulaştırma Bakanlığı Genel Müdürlüğü K1, R1ve R2 Belgesi’nin vermiş olduğu yetkiler doğrultusunda, komple araç tahsisi, parsiyel yükleme, ağır kargo ve proje taşımacılığı konularında filomuzla müşterilerimize en güvenilir ve hızlı hizmeti sunmaktayız.

Firmamız teknoloji yatırımına önem veren bir firma olarak sektörde, araç takibinde uydu sistemi kullanmaktadır, kullanılan uydu sistemleri ile sürücülerle elektronik ortamda yazışarak bağlantı kurulmakta, sevkiyat, mesafe ve maliyetleri bilgisayar ortamında tespit edilmektedir.

Dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir konumda olmayı hedeflemiştir.

  • Karayolu Taşımacılığı
  • Depolama Hizmetleri
  • Gümrükleme Hizmetleri